Категорії товарів
Контакти
Магазин 'Медтехніка', м.Тернопіль вул. Січових Стрільців,17 / тел: +38 (0352) 52 81 46,
моб. 097 66 15 213, 067 70 20 630, 093 395 74 80
пн.-пт.з 9.00 до 17.30
/ тел:
ЗображенняКороткий опис товару
Bayer Глюкометр Contour TS Контур ТС
Короткий опис: Глюкометр Контур ТЗ дозволяє отримати точний і швидкий результат, завдяки автоматичному програмуванню без введення коду або чіпа. Прилад компактний, його зручно тримати в руці і носити з собою в спеціальному чохлі. Глюкометр Контур ТЗ ідеально підходить для замірів цукру навіть у дітей. Великий екран, навігація за допомогою двох кнопок, оранжевий порт для тест-смужок, який робить їх установку більш простою робить експлуатацію глюкометра дуже простою і зрозумілою всім. У подарунок до глюкометра д
Костюм жіночий
Короткий опис: Костюм медичний у кольорі із тканини Tootall.
Костюм жіночий
Короткий опис: Костюм жіночий із вставками у кольорі із тканиниTooTal
Халат жіночий
Короткий опис: У цій медичній одежі Ви будете почувати себе легко і комфортно за рахунок зручнішого крою та модного дизайну.
Littmann Classic II Infant - стетоскоп, чорний
Короткий опис: Код: 2114

Стетоскоп забезпечений двочастотний мембраною, що дозволяє лікареві вислуховувати високі і низькі частоти без перевертання стетоскопа. Оптимально підходить для вислуховування дітей і немовлят.
Littmann Cardiology STC - стетоскоп, чорний
Короткий опис: Код: 4471

Точність стетоскопа Cardiology STC починається з інноваційного дизайну. Чудові акустичні характеристики поєднані з унікальною "головою", яка зручно лягає в руку і легко переміщується з одного місця аускультації до іншого.
Littmann Master Classic II - стетоскоп, чорний
Короткий опис: Код: 2144L

Найефективніший стетоскоп для загального огляду. Запатентована одностороння голівка типу «Майстер» дозволяє вислуховувати як високі, так і низькі частоти без перевертання стетоскопа.
Littmann Master Cardiology - стетоскоп
Короткий опис: Код: 2163

Легкий високоякісний стетоскоп має запатентований односторонній вислуховуючий пристрій типу «Майстер», щодозволяє лікарю вислуховувати високі і низькі частоти без перевертання стетоскопа, регулюючи перемикання натисканням на «голову» стетоскопа.
Littmann Cardiology III - стетоскоп, чорний
Короткий опис: Код: 3128

Littmann Cardiology III є останнім досягненням в технології аускультації. Дві двочастотні мембрани дозволяють вислуховувати високі і низькі частоти будь-якою стороною «голови» стетоскопа. Велика сторона може бути використана для вислуховування дорослих, а мала сторона зручна для вислуховування дітей.
Тип 610 Бандаж для руки підтримуючий (косиночна пов
Короткий опис: Дія:
- Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового суглобу
1 2 3 4 5 6 7